Neden Polianneinci?

Anneinci

Merhaba  Dünya !

Bu siteyi hazırlarken, yazılım mühendisliğinde okuyan büyük oğlum bana yardım  etti. Danışmanım oğlum. İlk sayfaya koyduğum inci görseli pikselinin büyük olması gerekiyordu. Oğlum düzenleyip bana geri gönderdiğinde resmin başlığında  ”Anneinci’ ‘yazıyordu. Bacalarıyla ünlü şehrin acilinde çalıştığım dönemde arkadaşlarım, bana, Polyanna’nın Latince olanını derlerdi  🙂 : Poli Anne. Penceremden İnciler’in İnstagram hesabını açarken, kullanıcı adım olması gerektiğinden, birkaç isim denemesinden sonra bunda karar kılınca instagram, Polianneinci oldu. Okurlara ulaşabilmek için, bu orijinal isim oldu. Sayfanın en başındaki yazıda ”merhaba dünya”diyerek başlamıştım; incilerimi dökmeye. Daha  da çok (poli) inci döküleceğini umuyorum. Şu an istatistiğe baktığımda  toplam  ziyaretçi  sayısının  5405, toplam okunma sayısının da 6932 olduğunu gördüm. Beğenildiğini düşündüğüm sitemin daha çok okura ulaşmasını istedim. Sizler ”Penceremden İnciler” etiketiyle birlikte, yazılarımı, resimlerimi, videolarımı sosyal medyada  paylaşabilirsiniz.

Burada canlı olan bir kitap var. Hatta bir kaç kitap, canlı CD bile var. Dilerim  bir gün, buradaki yazılardan, elinize alıp okuyacağınız  kitaplar da oluşabilir. Tabii ki bunu ilginizle, belirleyecek olan sizlersiniz. Oğluma ve hepinize desteğiniz için çok teşekkür ederim…

Not:  Amacım okurları siteme yönlendirmekti. İnstagramda paylaşıma başlayınca biraz sitemi ihmal ettim. Bu nedenle de hesabımı kapattım. Kitabım çıktığında ise kendi adımla yeniden bir hesap açtım. Bilginiz olsun. Yazılarımı okumaya devam ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Umarım kitabım için de aynısı olur. Bunu çok isterim. En önemlisi de umarım faydalı olur. Kitabımı okuyarak geçirdiğiniz zamanın sizlere katkısı olur ve sizlerin okuyarak benim de yazarak geçirdiğimiz zamanlarımız boşuna geçmemiş olur. Kitabımı okuduktan sonra mutlaka olumsuz veya olumlu yorum katkılarınızı da bekliyorum.

Ayrıca kitabımda yukarıda olan resmi kullanmayı isterdim. Telif hakkı olabileceği için kullanmadım. Şu an istatistiğe baktığımda bu güne kadar yazılarımın, 35091 kez ve 26768 okur tarafından okunduğunu görüyorum. Hepinize çok teşekkür ederim. 

Sevgi ve saygılarımla…

(Not tarihi: 03.02.2020)

Penceremden İnciler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir